למה אנחנו

במהלך שנות פעילותה הרבות של D&M, נתקלנו לא פעם בשאלות שהפנו לנו לקוחות פוטנציאליים, מוסדיים ופרטיים: למה איתכם? מה היתרונות שלכם? מה הבידול והייחוד? מה הערך המוסף שנקבל מכם? לשמחתנו, יש לנו את כל התשובות, וזה הזמן והמקום לשתף אתכם:

בזכות החדשנות
והלמידה המתמדת
-

ב- D&M אנחנו לא קופאים על השמרים אף פעם, וממציאים את עצמנו מחדש בכל פעם. הצוות המקצועי שאוחז בהסמכות בינלאומיות, עובר מדי שנה הכשרות והדרכות בחו"ל, על מנת להתעדכן בחידושים השונים בתחום. אנחנו תמיד עם היד על הדופק על מנת להביא את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר וליישם אותן בעבודתנו לטובת לקוחותינו.


בזכות היכולות המקצועיות הגבוהות במציאת פתרונות
-

לקוחותינו הרבים יעידו על כך, שאין מקרה או בעיה שלא מצאנו עבורם פתרון – וזאת הן בזכות היכולות המקצועיות שלנו לאתר את בעיה ואת הגורם שחולל אותה, והן בזכות היצירתיות והניסיון שלנו שמאפשרים לנו מצוא פתרונות לכל מקרה, בקלות, במהירות וללא סחבת.


בזכות המוניטין
הוותק והניסיון
-

חברתנו צברה למעלה מ-20 שנות ותק וניסיון בתחום איתור נזילות, תיקון צנרת מים, ביוב וניקוז ושיקום נזקים. מדובר בתחום שבו הניסיון מדבר – ראינו כבר הכול, הכרנו את כל סוגי הבעיות האפשריות כולל החריגות והמורכבות שבהן, טיפלנו באלפי מקרים של כל סוגי הלקוחות - פרטיים, חברות, בתי מלון, בריכות, מוסדות ציבור ועוד. כל הניסיון העשיר שצברנו צרוב בזיכרון הארגוני שלנו, ובסופו של דבר מהווה יתרון עבור לקוחותינו, כשאנו מוצאים את הפתרון המתאים עבור כל מקרה לגופו. חברתנו מוכרת ומוערכת בשוק, ואנו מספקים גם חוות דעת מומחה הקבילות בבית משפט.

בזכות המחיר
ההוגן
-

כל המחירים שלנו הוגנים ומשקפים את זמן העבודה ואיכותה.
בזכות ערכי השירות המוקפדים שלנו
-

D&M היא חברת שירות, וככזאת אנו מתחייבים לספק במסגרתה את השירות הטוב ביותר ערכי השירות המוקפדים שלנו כוללים זמינות גבוהה, תיאום מהיר של מועד האיתור והטיפול בבעיה, מניעת כל סחבת, אמינות ושקיפות, יחס אדיב, ובעיקר – חיוך גדול. כך בנינו לנו קהילת לקוחות אוהדת ונאמנה לאורך שנים.

בזכות הציוד
המתקדם בעולם
-

חברתנו משתמשת בציוד המתקדם, היוקרתי והחדשני ביותר בעולם בתחומנו. תמיד אפשר למצוא אצלנו את המילה האחרונה – והתוצאות בהתאם!